Ласкаво просимо!

Стоматологічна клініка «Вілена» успішно працює на ринку стоматологічних послуг з 2000 року. Ми надаємо широкий спектр різних стоматологічних послуг. «Вілена» - це помірні ціни при, безумовно, високій якості роботи і індивідуальному підході до кожного пацієнта. У клініці працюють лише кваліфіковані лікарі-стоматологи.

В нашій стоматологічній клініці застосовуються матеріали провідних світових компаній, і проводиться лікування найбільш перевіреними передовими методами. Лікарі розуміють, що стоматологічне втручання є серйозним стресом. З цієї причини в клініці «Вілена» Вам буде запропоновано неординарне рішення проблеми і підібраний індивідуальний лікувальний план, а також ми постараємося звести нанівець всі переживання, пов'язані з цим процесом.

У клініці були створені всі умови для того, щоб виключити ймовірність поширення бактеріальних і вірусних інфекцій. У разі застосування багаторазового інструментарію проводиться обробка та його стерилізація у відповідності з усіма санітарно-епідеміологічними вимогами.

Для співробітників клініки увага і повага до пацієнта - не просто порожні слова. Для нас кожен пацієнт це індивідуальність і всі пацієнти, без винятку, заслуговують щирої участі, комфорту і розуміння. Звернувшись в клініку «Вілена» Вам гарантовано таке ставлення.